Ebru Şinik ile Ayurvedik Yemekli Sohbet

Etkinlikler

Ebru Şinik ile Ayurvedik Yemekli Sohbet

23 Ekim 2018 By

3 Kasım Cumartesi

13:00 – 16:00

 

Defya ve Yoga Journal Türkiye işbirliği ile sizlere harika sohbetler hazırladık. 3 Kasım Cumartesi 13:00 – 16:00 saatleri arasında Defya Showroom’unda gerçekleştireceğimiz Avuryedik Yemekli Sohbetler ile birlikte hazırlayacağız ve sohbet eşliğinde birlikte yiyeceğiz.

 

Sohbet serimizin ikinci konuğu; Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik. Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi’nin kurucusu ve Chopra Center eğitmenlerinden olan Şinik; “İyi Ol, Mutlu Ol” sloganı çerçevesinde Bütünsel Sağlık, Well-Aging ve İş&Yaşam Dengesi konularında bireysel ve kurumsal danışmanlıklar ve eğitimler yürütmektedir. Şinik’e ait geçen ay okuyucu ile buluşan yeni kitabı “Genleriniz Kaderiniz Değildir” dışında, “Nefeste Saklı Hayat” ve “Ebru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileri” isimli kitaplar bulunmaktadır.

 

Ebru Şinik ile Ayurvedik Beden Tipinizi Keşfederek, her dosha’ya uygun bir yemeğin pişirileceği 3 saatlik uygulamalı sohbet eşliğindeki etkinlik süresince;

  • Ayurvedik Beden Tipinizi
  • Ayurvedik Beden Tipinizin Beden-Zihin Özelliklerini
  • Bünyenizi Dengeleyici Ana Beslenme Önerilerini
  • Bünyenizi Dengeleyici Baharatları öğrenecek ve her dosha tipine uygun bir yemek tarifinin pişirilmesi sonrasında, ayurvedik yaşam sohbetinin devam edeceği etkinlik finalinde  vata, pitta ve kapha doshaları dengeleyici ayurvedik yemekler afiyetle yenecektir.

 

Katılım sağlayanlara Ebru Şinik’in “Genleriniz Kaderiniz Değildir” isimli kitabının imzalı olarak hediye edileceği atölye çalışmasının katılım bedeli 350 TL’dir. 

Leave us a comment