PETİÇİM BUĞDAY ÇİMİ ATÖLYESİ

Etkinlikler

PETİÇİM BUĞDAY ÇİMİ ATÖLYESİ

30 Kasım 2018 By

Buğday çiminin sırrını merak ediyorsanız Petiçim Buğday Çimi Atölyesi’nde buluşalım. Petek Erim ve Erdal Ertuğvat ile gerçekleştireceğimiz atölyemizde çim suyunun faydalarını, çimin nasıl yetiştirileceğini, yetiştirirken nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve karışım tariflerini öğreneceğiz. 22 Aralık Cumartesi günü 13.00-15.00 saatlerinde Defya Showroom’unda gerçekleştirilecek atölyemiz için biletler 150 TL’dir.

Petiçim Hakkında:
Petek Erim 2000 senesinde Los Angeles’ta Yoga uzmanlık eğitimi aldıktan sonra 16 yıl çoğu Türkiye’de ve çeşitli ülkelerde eğitmenlik yaptı. Yoga gibi insan varlığını her katmanıyla inceleyen bir bilimin yolundan gidince sağlık kavramına da bütünsel bakışı gelişti ve farklı beslenme ve sağlık sistemleri, doğu disiplinlerini denedi. Yıllarca Ayurveda prensiplerini, Makrobiotik beslenmeyi uyguladı, seminer ve kurslar organize etti. Vegan oldu, çiğ, alkali beslendi. Her sistemin kendi içinde tam ve yetkin olduğunu gördü. Ve hepsinin ortak noktasını farketti: ne kadar sade o kadar etkili.
Petiçim de, 2017 yılında Petek Erim ve partneri Erdal Ertuğvat tarafından kurulmuş. Erdal Ertuğvat da bir doğa aşığı ve tarifsiz bir aşkla harika kalitede çimler üretiyor. Gelin Petek Erim, Erdal Ertuğvat ve Petiçim ile tanışın ve hikayelerinin devamını onlardan dinleyin.

Leave us a comment