Tribest Slowstar Soğuk Sıkım Meyve Ve Sebze Sıkacağı
Tribest Slowstar Soğuk Sıkım Meyve Ve Sebze Sıkacağı
Tribest Slowstar Soğuk Sıkım Meyve Ve Sebze Sıkacağı
Tribest Slowstar Soğuk Sıkım Meyve Ve Sebze Sıkacağı
Tribest Slowstar Soğuk Sıkım Meyve Ve Sebze Sıkacağı
Tribest Slowstar Soğuk Sıkım Meyve Ve Sebze Sıkacağı

Tribest - Slowstar Soğuk Sıkım Meyve Ve Sebze Sıkacağı - SW-2020-F-Gri (SW-2020-F-Gri)

Marka : Tribest

Slowstar, 47 RPM’lik yavaş sıkma mekanizması sayesinde, gıdaların besin değerlerini ve enzimlerini en yüksek düzeyde koruyarak doğal olarak daha sağlıklı meyve ve sebze suları sağlar. Püre aksesuarı ile gıdaların püre yapımı kolay ve basittir. Her türlü yiyeceğin püresini yapabileceği gibi, sorbet ve kuru yemiş ezmesi yapımını da sağlar. Kereviz gibi lifli sebzeleri kesmek için iki taraflı kesme özelliği olan, Çift Bıçaklı Doğrayıcı ile donatılmıştır. Güçlü 200 Watt motor ve 3 aşamalı devir düşürme sistemi, 9 HP motora eşit bir tork gücü üretmektedir. Bu sayede sıkma sırasında sıkışma oluşmaz ve daha az posalı, daha kaliteli ve uzun dayanabilen (48 saate kadar) meyve ve sebze suyu elde edilir.

 

Havale ile siparişlerde, ödeme anı stokları esastır. Stok bittiğinde, satıcının sipariş iptali hakkı saklıdır.

 

Videolar

 

Slowstar Soğuk Sıkım Katı Meyve ve Sebze Sıkacağı, 47 RPM düşük hızı, 200 Watt motoru ve 9 HP bir motora eş değer tork üretimini sağlayan 3 Aşamalı Hız Düşürme Sistemine sahiptir. Duoblade Çift Bıçaklı Doğrayıcı çift kesik oluşturarak, sıradan bir dişliden iki kat daha fazla iş yapar. Düşük hız, sürtünme ve ısı yükselmesine engel olarak meyve ve sebze suyunuzun tazeliğini ve kalitesini korur. Daha güçlü motor, daha az tıkanma ve duraksama demektir. Düşük 47 RPM hız sayesinde meyve/sebze suyunuz sürtünme ve ısının sebep olabileceği tazelik, kalite ve enzim kaybından etkilenmez. Slowstar ile ürünlerinizi sıkmak ile kalmaz, en sevdiğiniz tariflerinizdeki malzemeleri püre yapmak için makinanın üst bölümünü Püre Aparatı ile değiştirerek çok yönlü bir alete çevirebilirsiniz.

Doublade Çift Bıçaklı Doğrayıcının Gücü

Diğer yavaş sıkacakların aksine Duoblade Çift Bıçaklı Doğrayıcı, tek bıçaklı doğrayıcının yaptığı işin iki katını yapabilir. Duoblade™ ürünlerinizi hızlıca kesip sıkarak daha fazla miktarda ve daha az posalı su elde etmenizi sağlar. Ultem malzemeden yapılmıştır ve diğer yavaş sıkacaklarda kullanılan ucuz plastik malzemeden 8 kat daha güçlüdür.

 • Daha Yüksek Tork

  Slowstar’ın güçlü 200 Watt motoru ve 3 aşamalı hız düşürme sistemi, diğer yavaş sıkacaklardan 2-4 kere daha fazla ezme gücü olan 30 ft. Lbs. tork üreterek, işlem sırasında sıkışma olmasına engel olur. Bu kadar düşük devinimde, havuç gibi sert sebzeleri veya kereviz sapı gibi lifli sebzeleri ezebilecek torku üretmek önemlidir. Yüksek tork sadece sıkışmayı ve zaman kaybını önlemek ile kalmaz, makinaya daha az yüklenme olmasını sağlar ve sevdiğiniz tarifleri 3 kat daha kısa sürede yapabilirsiniz.

Damlama Engelleme Kapağı

Damlama Engelleme Kapağı, meyve/sebze suyu kaplarını değiştirirken taşma veya damlama olmasına engel olur. Kapak, kolay temizlenebilmesi için çıkartılabilir. Meyve/sebze suyunuzu ön karıştırma yapmak isterseniz, su çıkışını kapatın. Kapağı kapatıp dişli yuvasına su dökerek ön yıkama uygulandığında, temizleme işlemi daha kolay yapılır.

 • Püre Aparatı

  Birlikte gelen Püre Aparatı, Slowstar’ınızı sorbeler, yemiş ezmeleri ve soslar gibi, en sevdiğiniz tarifleri yapabileceğiniz çok yönlü bir alete çevirir.

   

  Sıkacak ürünlerini kullanarak kolaylıkla yapabileceğiniz Juicer tarifleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   

 • Teknik Özellikler

  Ürün Adı: Tribest Slowstar SW-2020-F Gri & Siyah Soğuk Sıkım Meyve ve Sebze Sıkacağı
  Stok Kodu: SW-2020-F-Gri
  Barkod: 009375710842
  Menşei: Güney Kore
  Dakikadaki Devir Hızı (RPM) : 47
  Motor Gücü Denkliği: 5,4 hp/beygir gücü
  Sıkma Teknolojisi: Tek Dişli Dikey Öğütücü
  Dişli: Ultem
  Enerji Tüketimi: 200 W
  Voltaj: 230 V
  Frekans: 50 Hz
  Ölçüler: 19 cm (E) x 46 cm (Y) 22,5 cm (D)
  Ağırlık: 8,06 kg
  Koli Ölçüsü: 55 cm (E) x 32 cm (Y) 29 cm (D)
  Koli Ağırlığı: 10,28 kg
  Kablo Uzunluğu: 150 cm

Defya Ailesi, Tribest marka ürünlerin Türkiye’deki tek yetkili ithalcisi ve dağıtıcısıdır.

Videolar
 •     
 •     
 •     
 •     
 •     
Tribest Slowstar Soğuk Sıkım Meyve Ve Sebze Sıkacağı Tarifleri
Dokümanlar
 •     
Sıkça Sorulan Sorular
Materyal
BPA'sız Gövde
Güç (W)
200 W
Garanti Süresi
2
Voltaj
230 V
Frekans
50 Hz
Priz Tipi
F tipi
Kullanma Şekli
Ev Tipi
Sürahi Kapasitesi
1LT
Slowstar Yedek Parça
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR