$1,432.88 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
$588.74 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
$807.62 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
$40.33 KDV Dahil
$7.12 KDV Dahil
$40.33 KDV Dahil
$7.12 KDV Dahil
$40.33 KDV Dahil
$7.12 KDV Dahil

 

Wartmann 

Wartmann gıda kurutma makinesi ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Defya.com.tr’dir. İyi yaşama yardımcı dünyaca ünlü markaları Türkiye’deki tüketicilerle buluşturan Defya, Wartmann’ın kullanışlı meyve ve sebze kurutma makinesi ürünlerini sunmaktan mutluluk duyar. Siz de Wartmann markasının seçkin ve fonksiyonel tasarımlarını inceleyerek daha yakından tanıyabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. 

Dünyaca ünlü Wartmann gıda kurutma makinesi ürünlerinin öne çıkan özellikleri şunlardır:

 • Wartmann sebze ve meyve kurutma makinesi ürünleri, iyi yemek ve doğru pişirme hedefleri ile üretilen tasarımlar arasında yer alır. Yenilikçi ve ilham verici tasarımların markası olan Wartmann’ın kurutma makineleri paslanmaz çelik dış yüzey ile uzun ömür ve şıklık vadeder. 
 • Cam kapak tasarımı sayesinde kurutma esnasında iç alan rahatlıkla izlenebilir. Bu sayede kapağı açmaya gerek kalmadan kurutma süreci takip edilir. 
 • Dahili aydınlatma sistemi sayesinde kurutulan gıdaların takibi kolaylaşır. 
 • Meyve ve sebze kurutucular 25 ile 90 santigrat derece arasında bir değere ayarlanabilir. Yüksek ısıda kurutma yapabilme özellikleri sayesinde gıda güvenliği sağlanır. 
 • Kurutucular 72 saate kadar kurutma süresi vadeder.
 • Ev tipi kullanıma uygun olan Wartmann gıda kurutma makineleri uzun ömürlü malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.  
 

Wartmann Hakkında

Wartmann 2013 yılında Hollanda’da kurulan bir markadır. Mutfakta en iyi yemeğin elde edilmesi ve en doğru pişirme tekniklerinin uygulanması için çözümler üretmeyi hedefler. Yenilikçi ürünleri ile tanınan markanın  ilk koleksiyonu seramik kaplamalı tavalar olsa da en sevilen ürünleri arasında gıda kurutma makineleri yer alır. Hem kaliteli hem de ulaşılabilir fiyatlarla ev tipi kullanıma uygun tasarımlar üreten marka, yemek yapmanın keyfini çıkarmanız hedefiyle tasarımlarını şekillendirir. Kaliteden ödün vermeden ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Hollanda’dan çıkan ve adını dünyaya duyuran marka, mutfakta yüksek kaliteli ürünlerin olmasına odaklanırken ürün gamını kendi türünde benzersiz olan tamamıyla paslanmaz çelikten oluşan ürünlerle tamamlar. Profesyonel mutfakların işleyiş sistemini evlerinize getirmek için siz de Wartmann’ın üst düzey ürünlerini tercih edebilirsiniz. İster acemi bir şey olun ister evinizde mutfağın keyfini çıkarmak isteyen bir mutfaksever veya profesyonel bir şef… İhtiyacınız olan gıda kurutma makineleri için Wartmann uzmanlığı yanınızda. 

 

Wartmann Ürünleri Nelerdir?

Defya koleksiyonunda yer alan gıda kurutma makineleri arasında farklı çeşitler görebilirsiniz. Tepsi sayısı, Watt gücü üzerinden çeşitlenen cihazlar, gıda kurutma ihtiyaçlarına maksimum verimle yanıt vermek üzere tasarlanmıştır. Kolay kullanılan panelleri ile kontrol edebileceğiniz Wartmann sebze ve meyve kurutma makineleri, inox renk dış görünüşleri ile mutfak dekorasyonunuza modern bir dokunuş getirir. Camlı ön bölmeler hem şıklık hem de kullanışlılık vadederken iç aydınlatma sistemi kurutma sürecini adım adım takip edebilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Wartmann’ın kendi segmentinde bir benzeri bulunmayan paslanmaz çelik kurutucu ürünleri, Defya distribütörlüğünde sizlerle.  

 

Wartmann Kullanım İpuçları

Wartmann gıda kurutma makinesi ürünlerini kullanmadan önce ambalajından çıkarmalısınız. Tepsilerin yerleştirilmesinden ve elektrik kablosunun fişe takılmasından sonra tepsileri doldurarak kurutma ayarlarını yapabilir ve cihazları çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Wartmann ürünlerini kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı noktaları hatırlatmak isteriz. 

 • Wartmann markasıyla sunulan sebze ve meyve kurutma makinesi modelleri yalnızca ev tipi kullanımı için tasarlanmıştır. Ürün kullanımında kullanma kılavuzundaki detaylara uyulduğundan emin olmalısınız. 
 • Wartmann kurutma makinesinin fişini prize takmadan önce, üzerinde belirtilen voltaj değerinin yerel şebeke voltajına uygun olup olmadığını kontrol edin. 
 • Gıda kurutma makinesinin fişini yalnızca topraklı prizlere takın. Fişin, elektrik kablosunun veya kurutma makinesinin kendisinin hasar görmesi durumunda, öncelikle yetkili bir servis merkezi tarafından onarılmasını veya değiştirilmesini sağlayın.
 • Gıda kurutma makinesi elektrik ileten parçalar içerir. Elektrik çarpmasını ve/ veya Wartmann kurutma makinesinin hasar görmesini önlemek için suyun elektrik kablosu girişine, arka tarafa veya kontrol paneline asla temas etmediğinden emin olun.
 • Sıcak olabileceği için kurutma makinesinin içindeki ısıtma elemanına dokunmayın. Gıda kurutma makinesini yanıcı gazların veya temizlik maddelerinin (metillenmiş ispirto gibi) yakınına yerleştirmeyin.
 • Wartmann markalı gıda kurutma makinesi modelleri için daima orijinal aksesuarlarını kullanın. 
 • Cihazı düz zemin üzerinde kullanın ve çalışır durumdayken kesinlikle hareket ettirmeyin. 
 

Wartmann Gıda Kurutma Makineleri ile Neler Yapabilirsiniz? 

Wartmann markalı gıda kurutma makineleri, gıdaların nemini almak üzere tasarlanmıştır. Özel sistemi sayesinde kontrollü ısı ile gıdaları nemden arındırır ve kuru hale getirir. Kuruyan meyve ve sebzeler, lifli yapıları ve düşük ısı sayesinde korudukları besleyici değerleri ile uzun süre dayanır. Atıştırmalık hazırlamak, kışlık veya yazlık sebze/meyve muhafaza etmek için siz de Defya koleksiyonundaki gıda kurutma makinelerinden yararlanabilirsiniz. Hazırladığınız meyveler ile granolalar yapabilir, atıştırma molalarını renklendirebilirsiniz. Vicdan azabı duymadan, rafine şeker tüketmeden enerji almanın mutluluğunu kuru meyvelerle yaşayabilirsiniz. Wartmann ile kurutulmuş sebzeler de dört mevsim sizinle. Gıda kurutma makinesi sayesinde hazırladığınız kuru sebzeleri çorba veya dolmalık olarak tercih edebilirsiniz. Tüm aileniz için kuru otlar ile baharatlar yapabilir, yemeklerinize evde kuruttuğunuz çeşniler ile lezzet katabilirsiniz. İçerisinde renklendirici, koruyucu bulunan, uzun raf ömrü için katkı maddeleri ile harmanlanan gıdalara elveda demek için Wartmann kurutucular sizinle. 

Paslanmaz çelikten yapılan ve BPA içermeyen gıda kurutucular sayesinde gıdalarınız plastik ile temas etmeden kurur. Ayrıca kurutucularda yer alan sürgülü rafları doldurmak ve kuru meyve sebzeleri boşaltmak oldukça kolaydır. Sessiz çalışan cihazlar sayesinde uzun saatler boyunca, düşük ısıda kurutma yapabilirsiniz. Üstelik kuruma süresini ve kurutma sıcaklığını arzu ettiğiniz gibi düzenleyebilmeniz için dijital kontrol panelinin kullanımı son derece basittir. Kilolarca sebze/meyveyi tek seferde kurutan geniş hacimli Wartmann kurutucular kendisi ve ailesi için iyi beslenmeyi hedefleyen herkes için Defya’da.

 

Wartmann Kurutucuların Özellikleri

Wartmann kurutucuların ayırt edici özelliklerini sizlere özetleyebiliriz.

 • Paslanmaz çelik iç ve dış materyalle donatılmıştır. 
 • Kurutucular içinde eşit hava dağılımı sağlayan özel sirkülasyon sistemi bulunur, eşit kurutma sağlanır. Tum tepsiler için yatay havalandırma akışından faydalanılır. 
 • Dijital sıcaklık ve zaman kontrol paneli kullanımı kolaylaştırır. 
 • 72 saate varan zamanlama özelliği sayesinde, düşük ısıda uzun süre, yeniden ayarlama gerekmeden kurutma yapabilir. 
 • Paslanmaz çelik iç malzeme sayesinde gıdalar BPA ve plastik temasına maruz kalmaz. 
 • Kolay temizlenir. 
 • Farklı sayıda raf bulunduran modeller, geniş hacim vadeder. 
 

Düşük ısıda kullanarak çiğ gıda prensiplerine uygun çıtır çıtır krakerler, kuru meyveler, sebzeler ve cipsler yapabilirsiniz. Siz de farklı kurutma ihtiyaçlarınız için Wartmann’ın teknolojik özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Aylarca nem sorunu olmadan kurularınızı saklamak için vakumlu kaplar veya kavanozlar kullanabilirsiniz. 

Siz de Wartmann kurutucuları paslanmaz çelikten oluşan dış aksamından kolaylıkla ayırt edebilir, bu şıklığı hemen tanıyabilirsiniz. Düşük ısıda kurutmanın besleyiciliğini ve lezzetini kurutucu modelleri ile tadabilir, mutfağınızda şıklığın izdüşümü olacak tasarımlarla evinizin şefi olabilirsiniz. Herkes için ulaşılabilir fonksiyonel cihazlar tasarlayan Hollanda markası Wartmann şimdi Defya.com.tr’de. Defya’nın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu dünyaca ünlü marka Wartmann ile tanışmak için siz de acele edin! Şimdi sipariş verebilir, Defya ayrıcalıkları ile üstün kaliteli ürünleri mutfağınıza getirebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınız için Defya iletişim sayfasındaki numaralar üzerinden müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR