Lurch

Almanya’da kurulan Lurch markasının Türkiye'deki tek distribütörü, kaliteli mutfak ürünleri ve aksesuarlarıyla öne çıkan defya.com.tr'dir. Defya.com.tr, Lurch'un Alman mutfak teknolojisi ile üretilen ürünlerini Türk tüketicileriyle buluşturur. Keskin bıçakları, pratik mutfak aletleri ve yenilikçi tasarımları ile Lurch doğrayıcılar, defya.com.tr üzerinden kolayca temin edilebilir. Lurch markasının estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren ürünlerini Defya ayrıcalıkları ile hemen sipariş verebilirsiniz. 

Mutfağınızda pratik ve şık tabaklar hazırlamak, meyve ve sebzeleri istediğiniz gibi şekillendirmek şimdi çok daha zahmetsiz. Lurch markasının doğrayıcı modelleri ile yaratıcılığınızı konuşturun; salatalarınız, fırın yemekleriniz ve sunumlarınız için farklı kesme, oyma ve doğrama işlerinde yardımcılarınız burada! Eğer kendi mutfağınızın şefi olmak istiyorsanız, siz de Lurch markasını daha yakından tanımalısınız. Lurch modelleri, ayarlanabilir özellikleri ve değiştirilebilir bıçaklarıyla yiyecekleri istediğiniz boyutlara getirmenize yardımcı oluyor. Farklı kesimler için tasarlanan özel aletleri bulunur. Bu modeller, mutfak işlerini keyifli bir deneyime dönüştürerek, kullanıcılara estetik ve pratik çözümler sunar. Farklı bıçak seçenekleri sayesinde dilimleme, rendeleme veya jülyen kesme gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken doğru Lurch’u seçmek!

 

Lurch Hakkında

Almanya'nın köklü mutfak ekipmanları üreticisidir. 30 yılı aşan deneyimi ile üstün kalite anlayışını tescillemiştir. Mutfakta çığır açan çözümler sunan bir marka, kalite odaklı üretim anlayışı ve yenilikçi tasarımları ile kullanıcıların güvenilir tercihi olmuştur. Uzun ömürlü ürünler ile “evladiyelik” sıfatını hak eden tasarımlar, farklı kesim seçenekleri ve değiştirilebilir bıçaklarıyla, yiyecekleri istediğiniz boyutlara ve şekillere getirmenize olanak tanır.

Lurch markasının mutfak için üretilmiş farklı ürünleri bulunsa da Türkiye’de doğrama ve şekillendirme aletleri oldukça popülerdir. Alman kalitesinin ürünü olan tüm modeller Defya güvencesi ile sizlere sunulur ve mutfağa daha az, hayata daha çok zaman ayırmak isteyenlerin iyi yaşama yardımcı vazgeçilmezleri arasında yer alır. 

Lurch markalı mutfak aletleri ile sebze yemekleri hazırlayabilirsiniz. Hemen her sebzeyi doğramayı kolaylaştırdığı için özellikle vegan ve vejetaryenlerin gözdesi olan marka, doğrama eyleminin yanı sıra sıkmaya da yardımcıdır. Elektrik gerektirmeyen Lurch manuel sıkacak ile dilediğiniz her yerde elde meyve, sebze sıkma keyfini sürebilirsiniz. 

Dünyadaki ilk spiral sebze doğrama makinesini 1996 yılında üreten Lurch birçok yenilik ürünün mucidi olmanın gururunu taşır. Birçok taklidi bulunmasına rağmen kalitesi, uzun ömrü ve işlevselliği ile rakiplerinin öncüsü konumundadır. İlklerin markası olan üretici, sağlıklı ve sürdürülebilir mutfak hedefi ile çalışmalarına yön verir. Bir aile şirketidir ve tüm ürünlerini Hildesheim - Almanya’da geliştirir. Geliştirme safhasında en kaliteli malzemeleri ve fonksiyonel tasarımı kullanır. Aletler, Ar-ge sürecinin ardından dünyanın farklı yerlerinde, üstün kalitede üretilerek tüketicilere sunulmak üzere hazırlanır. 

 

Lurch Ürünlerinin Faydalarını Hatırlamak İster Misiniz?

 • Lurch kullanmadan önce sebzeleri doğramak ve hazırlamak oldukça zaman alıcıydı. Oysa Lurch doğrama işlemini kısa sürede ve kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur. Zaman kazandıran ürünler arasında rendeleme yardımcılarından dilimleme ürünlerine kadar farklı birçok aleti bulabilirsiniz. 
 • Lurch’ten önce, sebzeleri doğramak için bıçak kullanmak gerekirdi. Oysa paslanmaz çelik bıçaklar bulmak, yeterince keskin olduğundan emin olmak ve bu keskinliği korumak neredeyse imkansızdı. Oysa Lurch ürünleri, paslanmaz ve keskin bıçakları ile beklentilere tam karşılık verir. Ayrıca vakumlu ayakları, tutma aparatları ile güvenli ve kolay kullanım sunar.
 • Sebze şekillendirmek için el mahareti kullanmak geride kaldı. Artık el becerisi olmasa bile şekilli turşular, sanatsal ana yemekler, bukle halinde garnitürler hazırlayabilirsiniz. Markanın seçkin tasarımları ile mutfakta daha az zamanda harikalar yaratmak “elinizde!” 
 • Çok fonksiyonlu tasarımsal sayesinde bir aletten birden çok fayda alabilirsiniz. 

 

Lurch Ürünleri Nelerdir?

Lurch, geniş ürün yelpazesiyle mutfakta ihtiyaç duyulan birçok araç ve gereci kapsar. Bu kapsamlı ürün yelpazesi arasında şu ürünlere rastlayabilirsiniz: 

 • Lurch Müsli el rondosu yalnızca müsli yapmaya yardımcı değildir, aynı zamanda sebzeleri elde sulandırmadan doğradığı için birçok yemeğin, salatanın uzmanıdır. Onunla dolma içi için soğan doğramak, salatalar için yeşillikleri incecik kıymak zahmet olmaktan çıkar. 
 • Spiral doğrayıcı ile sebzeleri spiral şeklinde doğramak kolaydır. Salatalarınıza ve yemeklerinize farklı bir görünüm kazandıran spiral şeritler sayesinde sebzelerden makarnalar yapabilirsiniz. 
 • Mandolin rendeler sebzeleri düz, dalgalı veya jülyen şeklinde incecik doğramanıza olanak tanır. Bu sayede eşit kesilmiş dilimler, şekilli sebzeler elde edebilirsiniz. Yeter ki isteyin! 
 • Tambur rende sebzeleri, peynir ve kuru yemişleri zaman kaybetmeden, elinizi yormadan rendelemenize olanak tanır. Tabaklarınızı süslemek, rende salatalar yapmak, tatlıları yemişlerle zenginleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
 • Yaprak sebze doğrayıcı sebzelerde 10 cm genişliğinde yapraklar hazırlar. Sebze lazanyaları, incecik sebze yufkaları yaparak diyet yemeklerinizi renklendirebilirsiniz. 
 • Oyacak yardımıyla kışlık dolmalıklar yapmak, bukle garnitürler servis etmek elinizde. Siz de keskin bıçakları sayesinde sebzeleri oymanın en pratik yolunu gösteren ürünleri mutfaklarınızda kullanarak yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. 
 • Yavaş sıkım sıkacak Lurch’ün manuel meyve sebze sıkma aletidir. Ürün, elektrik olmayan alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. 
 

Lurch Avantajları

Lurch markasının en önemli avantajı üstün teknolojileridir. Razor tech adı verilen teknoloji sayesinde bıçakları son derecek keskindir ve keskinliğini uzun süre korur. Ayrıca paslanmaz çelikten yapılan bıçaklara BPA içermeyen plastik dış bölümler eşlik eder. Dayanıklı ve gıda ile temasa uygun olan tasarımlar, mutfaklarda güvenle kullanılabilir. Buna ek olarak, bıçak dışındaki birçok parça bulaşık makinesinin üst rafında temizlenebilme özelliğine sahiptir. Diğer taraftan, vantuzlu kilitleme sistemi hemen her ürünün alt kısmında bulunur. Bu sayede kullanıcılar aletleri sabitlenebilir ve kesme, doğrama sırasında kayma, devrilme sorunu yaşanmaz. Vantuzların tam olarak sabitlenmesi için kullanılacak zeminin düz ve kuru olmasına özen göstermek gerekir. Kullanım sonrasında, ürün yerinden kaldırılmak istendiğinde vantuzlu ayaklar boşaltarak aletler tezgahtan ayrılabilir. Kullanıcılar yeniden kullanım sırasında defalarca vantuzları kullanabilir ve güvenli doğrama sayesinde mutfak işlerini emniyete alabilir. 

 

Lurch Kullanım İpuçları

Lurch ürünlerinden en iyi şekilde faydalanmak, daha uzun süre ilk günkü performans ile kullanmak için şu ipuçlarına dikkat etmelisiniz. 

 • Lurch'un kesici araçlarını uzun ömürlü kullanabilmek için düzenli temizlik yapın. Islak bırakmamaya, kurulayarak saklamaya özen gösterin. 
 • Lurch'un pratik mutfak aletlerini kullanırken, ürünlerin kullanım kılavuzlarına dikkat edin ve doğru şekilde kullanarak işlerinizi daha hızlı halledebilirsiniz öğrenerek işe başlayın. 
 • Güvenli kullanım için vakumlu ayakları ayarlamayı ve tutma aparatlarını kullanmayı kesinlikle ihmal etmeyin. 
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları makinenin üst rafında temizleyin, yıkanamayanları ise elde temizleyerek düzenli bakımını gerçekleştirin. 
 • Lurch ürünleri genellikle değiştirilebilir bıçaklara sahiptir. Doğru bıçağı doğru işlem için seçtiğinizden emin olun. Ayrıca, bıçakları takarken veya çıkarırken dikkat gösterin. 
 • Lurch markalı aletler genellikle keskin bıçaklara sahiptir, bu nedenle kullanılmadığı zamanlarda çocuklardan uzak tutun. 

Lurch, mutfakta işleri kolaylaştıran ve kullanıcılara pratik çözümler sunan ürünleri ile Türkiye’de! Türkiye'de Lurch ürünlerine ulaşmak isteyenler için defya.com.tr, tek distribütör olarak güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Yemek hazırlığından sunuma kadar her aşamada kullanabileceğiniz Lurch aletlerini keşfetmek için Defya.com.tr'yi ziyaret edin. Siz de mutfakta lezzetin ve estetiğin keyfini çıkarın.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR