British Berkefeld - 8.5 Lt. Portatif Florür Filtreli Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361132
British Berkefeld - 8.5 Lt. Portatif Florür Filtreli Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361132
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı (Florür Filtreli)
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı (Florür Filtreli)
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı (Florür Filtreli)

British Berkefeld - 8.5 Lt. Portatif Florür Filtreli Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361132 (W9361132)

Fiyat : $511.74(KDV Dahil)

British Berkefeld 8.5 Lt. Florür Filtreli Portatif Su Arıtma Cihazı, iki adet Ultra Florür filtre mumuyla kullanıcılara ulaşır. NSF standartlarında testlerden geçen su arıtıcı filtre, Ultra Sterasyl filtrenin sunduğu tüm arındırma özelliklerine ek florürü de temizler. 1.950 ppm’e kadar %99 oranında florürden arındırma sağlar. British Berkefeld 8.5 Lt. Florür Filtreli Portatif Su Arıtma Cihazı, parazit ve partikülleri %99.99, toksik kurşunu %99.5 oranında temizler. Aktif karbon suyu klordan arındırır. Filtrenin; arsenik, baryum, kromiyum, kurşun, selenyum ve cıva ağır metalleri azalttığı testlerle kanıtlanmıştır.

 

Havale ile siparişlerde, ödeme anı stokları esastır. Stok bittiğinde, satıcının sipariş iptali hakkı saklıdır.

Videolar

 •              
 •     
Ürün Açıklaması
 •  

  British Berkefeld 8.5 Lt. Florür Filtreli Portatif Su Arıtma Cihazı, temiz ve florürsüz içme suyuna ulaşmanız için tasarlanmıştır. Diğer su arıtıcı cihazı modellerinden farklı olarak British Berkefeld 8.5 Lt. Florür Filtreli arıtıcı, 2 adet florür temizleyen seramik mum ile kullanıcılara teslim edilir. Yüksek kaliteli florür filtreler, Ultra Sterasyl filtrenin sunduğu özelliklerin (klor, bakteri, virüs, sonsuz kimyasal maddeler ve diğer kirleticilerin temizliği) yanında, sudaki florürü de elimine eder.

  8.5 Lt. Florür Filtreli Portatif Su Arıtma Cihazı, yüksek dozda florür tüketmenin zararını farkında olan bilinçli tüketicilerin tercihidir. Suda doğal olarak bulunan veya sonradan eklenen florür maddesi, yüksek dozda alındığında florozis gibi olumsuz sağlık sonuçları doğurabilir. Yeterli oranda tüketimi diş çürümesine karşı etki gösterse de fazla alımı endişeye neden olmaktadır. Florür Filtreli Su Arıtma Cihazı, evde, ofiste şebeke suyunun florürsüz hale getirilmesine yardımcıdır. Üstelik, çok katmanlı filtrasyon özelliği sayesinde suyu bakteriler, partiküller, kurşun gibi kirleticilerden de temizler. Damacana suyu kullanmaya sürdürülebilir bir alternatif oluşturan ürün, akan suyun sağlığını evlerinize getirir. Dilerseniz portatif florür filtreli su arıtıcıları göl, baraj suyu, akarsu suyu arıtmak için de tercih edebilirsiniz. Kamp, piknik gibi açık hava etkinliklerinde de güvenle kullanabilirsiniz. Florür arıtmak istemediğiniz durumlarda, Ultra Sterasyl filtre takarak ürünü British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı haline getirebilirsiniz.

   

  British Berkefeld 8.5 Lt. Florür Filtreli Portatif Su Arıtma Cihazı Özellikleri

  British Berkefeld Ultra florür filtresi ile suyu kirletici ve florürden arınmasını sağlar. Süper filtreleme sağlayan ürün, şebeke suyu ile rahatlıkla kullanılabilir. 2 adet seramik filtre mumu saatte ortalama 1.2 litre su filtreleme hızına sahiptir. (Filtre sayısı ürünlerin su arıtma hızını belirler.) Filtrelerin kapasitesi 1500 litredir. 1500 litre su filtreleme sonrasında filtrelerin değiştirilmesi (günlük kullanımda ortalama 6 ayda bir), ürünün yüksek performansını sürdürmesi için gereklidir. Ayrıca ara ara filtre ve hazne temizliği yapmak önerilir.

  British Berkefeld Florür Filtreli Su Arıtıcı, 1 mikrondan küçük filtre gözenekleri ile güçlü temizlik etkisi vadeder. British Berkefeld kalitesinin ispatı olan bu teknoloji, 19. yüzyıldan bu yana İngiltere’de kullanılan arıtma sistemlerinin gelişmiş versiyonlarıdır. Günümüzdeki dünyadaki en gelişmiş su arıtma teknolojilerinin örneğidir. İngiltere’de 185 yıl önce üretilmeye başlanan seramik filtreler, o yıllarda Thames Nehri’nden alınan suyun temizlenmesi için oluşturulmuştur. O günden bu yana, su kaynaklı hastalıkların önlenmesinde, tüm dünyada önemli rol oynar. Fairey Industrial Ceramics Limited (FICL) tarafından imal edilen florür filtreleri, North Staffordshire'daki fabrikada üretilir. BS EN ISO 9001 kalite standartlarına, NSF ve WRAS sertifikalarına sahiptir.

   

  British Berkefeld 8.5 Lt. Florür Filtreli Portatif Su Arıtma Cihazı Faydaları

  2 florür filtreli su arıtıcı, florürü 1,950ppm’e kadar %99 oranında filtreler. Diğer bir deyişle, 1 ppm florür bulunduğunda, 1,950 litre filtreledikten sonra filtrelerin yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Kolaylıkla takıp çıkarılan filtreler detaylı işlem ve yardım gerekmeden zahmetsizce yenilenir. Ürünün tek faydası florür arıtma değildir. Florür Filtreli Portatif Su Arıtma Cihazı, sudaki parazit ve partikülleri %99.99 oranında arındırır. Kurşunu %99.5 oranında temizlerken, aktif karbon ile kloru sudan uzaklaştırır. Emprenye gümüş, bakteri üremesine engel olur. Buna ek olarak PFAS sonsuz kimyasallarına karşı %95 temizlik etkisi sunar. (NSF std 53 protokolüne göre etkisi testlerle kanıtlanmıştır.) Elektrik gerektirmeden çalışır, üst hazneye konulan su filtrelerden geçerek alta indiğinde içilebilir temizliğe ulaşmıştır. İki paslanmaz çelik hazne bulunduran model, uzun ömürlüdür.

  Siz de 2 adet florür filtreli su arıtıcı ile temiz içme suyuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Temiz ve florürden arınmış su için tercih edebileceğiniz ürün ile damacana kullanmaya son verebilirsiniz. Hemen sipariş verin, uzun süre durağan kalan, muhafaza şartlarını bilmediğiniz damacanalar yerine akan suyun sağlığını tercih edin. Florür temizleme özellikli su arıtıcı filtresi ile güvenli içme suyu dilediğiniz her yerde sizinle!

  British Berkefeld florür filtreli su arıtıcı bağımsız laboratuvarlar tarafından NSF/ANSI 53 standartlarında yapılan testten geçer not alıyor. Bu test, filtrenin Kurşun, Arsenik Baryum, Kromiyum, Selenyum, Cıva gibi ağır metal filtrasyonu konusunda standartlara uygunluğunu tescilliyor. İlgili test sonuçlarını dökümanlar kısmında bulabilirsiniz.

  * Arıtılmış suyun lezzeti ve yumuşaklık dereceği arıttığınız suya bağlıdır. Filtrelenen suyun tadı değişmez veya sertlik düzeyi farklılaşmaz.

   

 •  

  • Teknik Özellikler

   Ürün Adı: British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
   Stok Kodu: W9361132
   Barkod: 822355007684 
   Gövde Materyal: Paslanmaz Çelik
   Koli Ölçüleri: 35 cm (E) x 23 cm (Y) x 24 cm (D)
   Yükseklik: 48 cm
   Ağırlık: 2,7 kg
   Garanti: 2 Yıl

  Defya Ailesi, British Berkefeld marka ürünlerin Türkiye’deki tek yetkili ithalcisi ve dağıtıcısıdır.

  Dokümanlar
  Sıkça Sorulan Sorular
  Videolar
  •          
  •              
  •              
  •              
  •              
Filtre Sayısı
2
Kullanım Tipi
Portatif
Tank
8,5LT
Pompa
N/A
Musluk
Var
NSF Sertifikası
Var
Tip
Su Arıtıcı
Garanti Süresi
2 Ay
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR