British Berkefeld - 6 Lt Portatif Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361136
British Berkefeld - 6 Lt Portatif Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361136
British Berkefeld 6 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 6 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 6 Lt Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 6 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 6 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı

British Berkefeld - 6 Lt Portatif Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361136 (W9361136)

Fiyat : $396.83(KDV Dahil)

British Berkefeld 6 Lt Portatif Su Arıtma Cihazı, portatif özelliği ile kolaylık sağlar. Montaja ve elektriğe gereksinim duymaz. Kolay kullanılan su arıtıcı rahatlıkla taşınabilir. İçinde iki adet paslanmaz çelik hazne bulunur. Üst hazneye yerleştirilen su, NSF onaylı su arıtma cihazı filtreleri ile yerçekimi sayesinde filtrelenerek alta iner. Seramik filtreler, parazit ve partikülleri %99.99 oranında arındırır. Toksik kurşunu %99.5 temizler. Aktif karbon ile klor üzerinde etkilidir. Ayrıca British Berkefeld 6 Lt Portatif Su Arıtma Cihazı emprenye gümüş ile bakterileri önler. Temiz su, su kaynaklı hastalıkların önlenmesine yardımcıdır.

 

Havale ile siparişlerde, ödeme anı stokları esastır. Stok bittiğinde, satıcının sipariş iptali hakkı saklıdır.

Videolar

 •              
 •     
Ürün Açıklaması
 •  

  British Berkefeld 6 lt su arıtma cihazı acil müdahale durumları için tasarlanmıştır. Mülteci kampları, doğal afet bölgeleri ve toplu konut geliştirme alanları gibi insani yardım durumlarında sivil toplum kuruluşlarının tercih ettiği bir üründür. Kamp, doğa ve outdoor tutkunları akarsu ve göl sularını, acil durumlarda kuyu sularını ya da evinizdeki belediye suyunu (şebeke suyunu) filtreleyebilirsiniz. Böylece uzun süre hareketsiz kalan, hangi koşullar altında muhafaza edildiği belli olmayan damacana su almanız gerekmez. Akan suyu filtreleyerek içilebilir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz florür filtrelemek için ayrı filtreler mevcuttur. 6 litrelik su arıtma cihazı kolay taşınabilmesi, montaj ve elektrik gerektirmemesi ile öne çıkar. Yerçekimi bazlı 6 lt taşınabilir su arıtma cihazı özellikle outdoor etkinliklerin gözdesidir.

   

  British Berkefeld 6 Litrelik Su Arıtma Cihazı Filtre Özellikleri

  Genel olarak, bir su arıtma filtresinin gözenek boyutu ne kadar küçükse ve suyun filtre ortamından geçtiği yol ne kadar karmaşıksa, partikülleri sudan ayırmada o kadar etkilidir. Seramik malzemesi, küçük ve karmaşık bir gözenek yapısına sahiptir, bu da onu ideal bir filtre ortamı haline getirir. British Berkefeld® seramik su arıtma filtrelerinin gözenek yapısı hassas bir şekilde kontrol edilir. Bu uzmanlık, mumlara, filtrenin ömrü boyunca çok çeşitli su kaynaklı kirleticileri filtrelemek için gerekli olan gözenek yapısını verir. 1 mikrondan küçük olan gözeneklerinin boyutunu anlamak için insan saçının genişliğinin 100 mikron olduğunu bilmek yeterlidir. British Berkefeld® su filtreleri 185 yılı aşkın bir süredir İngiltere’de sürekli olarak üretilmektedir. 19. yüzyılda Thames Nehri Londra’nın ana su kaynağı olmakla beraber aynı zamanda kanalizasyon vazifesi de görüyordu. Henry Doulton®, suyu gözenekli bir seramikten filtrelemenin, insanların kolera ve diğer su kaynaklı hastalıklardan hastalanmasını engelleyebileceğini keşfetti. Fairey Industrial Ceramics Limited (FICL), dünyaca ünlü British Berkefeld® seramik su arıtma cihazı filtrelerinin tek üreticisidir. Tüm seramik su filtresi ürünleri, FICL’nin İngiltere’deki seramik endüstrisinin geleneksel bölgesi olan North Staffordshire, İngiltere’deki fabrikasında üretilmektedir.

  FICL’nin 6 litrelik su arıtma cihazı filtresi üretim sürecinin tüm aşamaları, katı BS EN ISO 9001 kalite standartlarına uygundur. FICL, su arıtma filtresi en yüksek uluslararası test standartları olan NSF ve WRAS sertifikalarına sahiptir.

   

  British Berkefeld 6 Lt. Su Arıtma Cihazı Faydaları

  British Berkefeld 6 lt portatif su arıtma cihazı ve içinde yer alan su arıtma filtresi parazit ve partikülleri %99.99 oranında temizler. Kurşunu %99.5 arındırır. Aktif karbonla kloru filtreler. Ayrıca NSF std 53 protokolüne göre yapılmış testlerde PFOA/PFOS maddelerini %95 oranında elimine ettiği tespit edilmiştir. Böylelikle elektriksiz 6 lt su arıtıcı sayesinde haznede yer alan su, su arıtma musluğundan temiz içme suyu olarak akar. Yüksek kalite standartlarımız, British Berkefeld® markalarının, su filtreleme sistemlerinde Dünya çapında aranılan bir marka olmasının nedenidir. Siz de British Berkefeld 6 lt su arıtıcı ile suyunuzu partiküllerden, sonsuz kimyasallardan, bakteri ve parazitlerden arındırabilirsiniz.

   

  British Berkefeld 6 litre NSF onaylı su arıtma cihazı filtreleri, yer çekimi bazlı filtreleme sistemine sahip arıtıcılar arasında ilgili NSF sertifikalarına sahip olan tek marka olarak öne çıkıyor. NSF/ANSI 42, NSF/ANSI 53 ve NSF/ANSI/CAN 372 onaylı British Berkefeld NSF Onaylı Su Arıtma Cihazı ürünleri, içme suyu arıtma sistemlerinde çeşitli testleri başarıyla geçmiş ve kirlilikleri azaltma konusunda yüksek standartları karşılamıştır. 42 numaralı NSF sertifikası; klor, tat ve koku, kloramin, partikül, demir, manganez, çinko ve toplam çözünmüş katılar (TDS) üzerindeki performansı gösterirken 53 numarası NSF sertifikası sağlık etkileri bulunan kirleticileri işaret ediyor. Kurşun, Cryptosporidium, VOC'ler ve krom bu test ile ölçülüyor. NSF/ANSI 42, NSF/ANSI 53 sertifikası, NSF/ANSI /CAN 372 onayı için tıklayabilirsiniz. (Testler 8.5 litre Ultra Sterasyl Seramik Filtreli su arıtıcı üzerinde yapılmıştır. Tüm Ultra Sterasyl Seramik Filtreli arıtıcılarda aynı filtrasyon özellikleri ve arıtma sistemi kullanıldığı için test sonuçlarının geçerliliğinden emin olabilirsiniz.)

   

 •  

Sıkça Sorulan Sorular
Videolar
  • Teknik Özellikler

   Ürün Adı: British Berkefeld 6 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
   Stok Kodu: W9361136
   Barkod: 8223550075300 
   Gövde Materyal: Paslanmaz Çelik
   Koli Ölçüleri: (E)32x(Y)21x(D)20
   Yükseklik: 46 cm
   Ağırlık: 2,5 kg
   Garanti: 2 Yıl

  Defya Ailesi, British Berkefeld marka ürünlerin Türkiye’deki tek yetkili ithalcisi ve dağıtıcısıdır.

  Dokümanlar
  Sıkça Sorulan Sorular
  Videolar
  •          
  •              
  •              
  •              
  •              
Filtre Sayısı
2
Kullanım Tipi
Portatif
Tank
6LT
Pompa
N/A
Musluk
Var
NSF Sertifikası
Var
Tip
Su Arıtıcı
Garanti Süresi
2
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR