Su canlandırıcı karaf, suyun enerji seviyesini yükselten ve yaşam gücünü artıran özel bir karaf türüdür. Su yapılandırıcı olarak da anılan bu karaflar, içerisindeki hazneye yerleştirilebilen doğal taşlar, işlenen şekiller, materyalleri ve tasarımları ile suyun kalitesini iyileştirir ve onu daha canlı hale getirir. 

 

Su Canlandırıcı Karaf Nasıl Çalışır?  

Su canlandırıcı karafların çalışma prensibi oldukça basittir. Karafın içerisine konulan su sadece dinlendirilerek canlı hale gelir. Özel şekli, taş veya şekil eklentisi sayesinde kaplar, herhangi bir kimyasal etki sunmadan suyu yeniden yapılandırır. Moleküler düzeydeki bu yapılanma sayesinde suyun yaşam gücü enerjisi artar. Su canlandırıcı karaf modelleri ile beraber özel tasarlanan yapılandırıcı bardaklar da kullanılabilir.  

 

Su Canlandırıcıların Faydaları Nelerdir?  

  • Su canlandırıcı karaflar, suyun kaynağındakine en yakın moleküler yapıya sahip olmasına yardım eder. Şebekelerden, depolardan, durağanlıktan dolayı kaybolan enerjisini geri kazanır. 
  • Su canlandırıcılar, suyun içerisindeki yaşam gücü enerjisini yükseltir. Bu sayede, tükettiğimiz suyun daha canlı ve enerjik olmasını sağlar. 
  • Enerjisi yükselen su vücuda daha yüksek frekansta sıvı girmesi demektir. Bu da tüm organlara iyilik enerjisinin ve yüksek onarma frekansının ulaşmasını sağlar.
  • Düşük enerjili su aldığımızda, beden önce suyu kendi enerji düzeyine getirmek için yaşam enerjisi sarf eder. Oysa yüksek enerjili su tüketmek, yaşam enerjimizin bize kalmasına yardımcı olur. 
  • İlginç tasarımları, el işçiliği ürünü olması ve cam materyalleri ile şıklık sergileyen su canlandırıcılar, asaletleri ile sunumlarınızı taçlandırır. 

Su Yapılandırıcı Çeşitleri Nelerdir?  

Su Canlandırıcı Etkiler, Su Yapılandırıcı Karaflar  

Suyun doğal gücüyle ilgili son 20 yıllık araştırmalar, suyun sadece doğanın cansız bir parçası olmadığını ortaya koymaktadır. Benveniste, Emoto ve diğer araştırmacıların çalışmaları, suyun canlı bir varlık olduğunu göstermektedir. Su, doğal enerjisi ve canlılığıyla insan vücuduna faydalı etkiler sağlamaktadır. Ancak suyun bu muhteşem güce hâkim olabilmesi için kalitesinin yüksek olması gerekir. 

Japon bilim adamı Dr. Masaru Emoto, bir damla suyu -30°C'ye dondurduktan sonra mikroskop altında büyütüp fotoğrafını çekmiş ve bu şekilde suyun kalitesini gözlemlemiştir. Dr. Emoto, binlerce fotoğrafı inceledikten sonra su damlacıklarını güzel altıgen kristal ve şekilsiz kristal olmak üzere iki ana kategoriye ayırmıştır. Araştırmalar, pozitif etkilere maruz kalan su damlacıklarının (klasik müzik, pozitif mesajlar gibi) mükemmel altıgen kristaller oluşturduğunu göstermektedir. Öte yandan, negatif etkilere maruz kalan su damlacıklarının (saldırgan mesajlar, sert ve şiddetli müzik gibi) altıgen yapılarını kaybettikleri görülmektedir. Canlı su kristal görünümü netleşmiş ve kaliteli su olarak işaret ediliyor. Oysa doğasından koparılan, şebekelere hapsedilen, titreşimini kaybeden, uzun süre depolarda bekletilen su canlılığını da kaybeder. İşte su yapılandırıcı ürünler kaybedilen enerjinin geri kazanılması için tasarlanır. Öyle ki su canlandırıcı karaf (Alladin su canlandırıcı karaf) içinde bekletilen su, sadece 3 dakika içinde altıgen kristal şekline yeniden kavuşur. 

Buna ek olarak dondurulmuş kristallerin gözlemlenmesinin, Fibonacci diziliminin öneminin keşfedilmesinin ardından İsviçreli bilim insanları daha iyi su elde etmemize yardımcı bir yol daha buldu. Buna göre, Altın Oran’a göre şekillendirilmiş, Fibonacci dizilimine uyumlu olan kaplar suyun daha uzun süre, canlı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Suyu yapılandırmaya yardımcı olur. Arap ve Hindu yazıtlarında dahi karşımıza çıkan ritmik şekillerin izdüşümünü Alladin karaf ve ikili bardak seti gibi su canlandırıcı can karaf sürahi ve bardak setlerinde görebilirsiniz. Basamaklı yapı bizlere Fibonacci dizilimini gösterir ve tasarım altın orana uygundur. Canlı suyun tadında doğal kaynağındakine benzer bir yumuşaklık hissedilebilir, ayrıca yapılan laboratuvar testleriyle de canlı suyun farkını kanıtlamak mümkündür. 

Su Canlandırıcı Karaflar ve Bovis Ölçümü  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR