British Berkefeld - 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361138
British Berkefeld - 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361138
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı

British Berkefeld - 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361138 (W9361138)

Fiyat : $437.77(KDV Dahil)

British Berkefeld 8.5 lt Portatif Su Arıtma Cihazı, dilediğiniz her yerde içme suyuna ulaşmayı sağlar. Yer çekimi bazlı sisteme sahiptir. Elektrik gerektirmeden çalışır. Su arıtıcı kolay kullanılır ve tesisat gerektirmez. İçinde iki paslanmaz çelik hazne yer alır. Üst hazneye konulan su seramik filtrelerden geçerek alt hazneye iner. British Berkefeld Arıtma Cihazı Filtreleri, kategorisindeki tek NSF onaylı su arıtma filtreleri olma özelliğini taşır! Parazit ve partikülleri %99.99, toksik kurşunu %99.5 temizler. Aktif karbon klordan arındırır. Emprenye gümüş bakteri oluşumunu engeller. Temiz içme suyu hazırlar.

 

Havale ile siparişlerde, ödeme anı stokları esastır. Stok bittiğinde, satıcının sipariş iptali hakkı saklıdır.

Videolar

 •              
 •     
Ürün Açıklaması
 •  

  British Berkefeld 8.5 Lt. Su Arıtma Cihazı, temiz içme suyuna her an ulaşabilmeniz için tasarlanmıştır. Bu cihaz, yüksek kaliteli seramik filtrelerle donatılmıştır ve suyunuzdaki klor, bakteri, virüs, sonsuz kimyasallar ve diğer kirleticileri etkili bir şekilde temizler. British Berkefeld 8.5 Lt. Su Arıtma Cihazı, suyun içindeki zararlı maddeleri temizleyerek daha sağlıklı bir içme suyu elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca, evde, işyerinde, outdoor etkinliklerde, sivil toplum kuruluşlarının koordinasyon merkezlerinde kullanılabilecek basit ve etkili bir çözüm sunar. Öyle ki, toplu konut geliştirme alanlarında, afet bölgelerinde, insani yardım merkezlerinde tercih edilen bir üründür. 8.5 lt su arıtıcı ile evinizdeki şebeke suyunu, acil durumda kuyu suyunu, göl ve akarsu sularını kolaylıkla filtreleyebilirsiniz. Montaj ve elektrik gerektirmemesi sayesinde fonksiyonel bir yardımcıdır. 8.5 litrelik arıtıcı sayesinde damacana kullanmanıza gerek kalmaz. Uzun süre durağan kalan, muhafaza şartları belli olmayan damacana sular yerine akan suyu arıtarak içme suyu haline getirebilir ve günlük yaşamda kullanabilirsiniz.

   

  British Berkefeld 8.5 Lt. Su Arıtma Cihazı Özellikleri

  8.5 lt su arıtma cihazı, British Berkefeld seramik su arıtma filtreleri aracılığıyla su kirleticileri kolaylıkla sudan arındırır. 1 mikrondan küçük gözenekleri ile seramik filtre teknolojisinin tek ve en güçlü temizleme etkisini vadeder. 19. yüzyılda İngiltere’de geliştirilen su arıtma ürünlerinin yenilenmiş ve güçlendirilmiş versiyonu olan British Berkefeld filtreler, geçmişten günümüze dünyanın gelişmiş su arıtma sistemlerinin karşılığıdır. 185 yılı aşkın süredir İngiltere’de kaliteden ödün vermeden, aralıksız üretilmektedir. Bugünden yüzyıllar önce Thames Nehri’nden alınan suyun temizliği için geliştirilen ürünler, günümüzde su kaynaklı hastalıkların engellenebilmesi için insanlığın yardımcısı olmaya devam eder.

  Hala Fairey Industrial Ceramics Limited (FICL), British Berkefeld seramik su arıtma cihazı filtrelerinin tek üreticisidir. 8.5 litre su arıtıcı da dünyaca ünlü filtrelerin gücünü bünyesinde taşır. İngiltere’deki North Staffordshire fabrikasında üretilen su arıtma filtreleri, BS EN ISO 9001 kalite standartlarına uygundur. Ayrıca British Berkefeld markalı 8.5 lt su arıtma cihazı, alanında en yüksek kaliteyi tescilleyen NSF ve WRAS sertifikalarına sahiptir.

   

  British Berkefeld 8.5 Lt. Su Arıtma Cihazı Faydaları

  British Berkefeld 8.5 lt Portatif Su Arıtma Cihazı, yer çekimi bazlı sisteme sahiptir. Elektrik gerektirmeden çalışır. Su arıtıcı kolay kullanılır ve tesisat gerektirmez. İçinde iki paslanmaz çelik hazne yer alır. Üst hazneye konulan su seramik filtrelerden geçerek alt hazneye iner. 8.5 lt Portatif Su Arıtma Cihazı, parazit ve partikülleri %99.99, toksik kurşunu %99.5 temizler. Aktif karbon klordan arındırır. Emprenye gümüş bakteri oluşumunu engeller. Ayrıca sonsuz kimyasallar olarak da bilinen PFAS kimyasallarını temizlemede %95 etki gösterir. NSF std 53 protokolüne göre yapılmış testlerde PFOA/PFOS maddelerini yüksek oranda elimine ettiği kanıtlanmıştır. Diğer taraftan florür filtrelemeyi arzu ederseniz bu işlemi gerçekleştiren ayrı filtreler alarak kullanabilir veya 8.5 litre hacminde olan florür filtreli modele yönelebilirsiniz.

  British Berkefeld 8.5 litre NSF onaylı su arıtma cihazı filtreleri, yer çekimi bazlı filtreleme sistemine sahip arıtıcılar arasında aldığı NSF sertifikalarına sahip olan tek marka olarak tüketicilere güven veriyor. NSF/ANSI 42, NSF/ANSI 53 onaylı British Berkefeld Su Arıtıcı 8.5 l ürünleri, zorlu testleri başarıyla geçerek üstün performansını kanıtlıyor. Bu sertifikalar, estetik kirleticileri, sağlık etkenlerini azaltma bakımından güvenli olduğunu tescilliyor. 42 NSF sertifikası klor, tat ve koku, kloramin, partikül, demir, manganez, çinko ve toplam çözünmüş (TDS) kirleticileri azaltmak konusunda onay veriyor. NSF/ANSI 53 sertifikası ise kurşun dahil 50’den fazla kirleticiyi azaltma performansını belirtiyor. NSF/ANSI 42, NSF/ANSI 53 sertifikası, NSF/ANSI /CAN 372 onayı için tıklayabilirsiniz.

  Siz de British Berkefeld 8.5 litre 2 filtreli su arıtıcı ile temiz içme suyuna her an ulaşabilirsiniz.

   

 •  

  • Teknik Özellikler

   Ürün Adı: British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
   Stok Kodu: W9361138
   Barkod: 8223550075300 
   Gövde Materyal: Paslanmaz Çelik
   Koli Ölçüleri: 35 cm (E) x 23 cm (Y) x 24 cm (D)
   Yükseklik: 48 cm
   Ağırlık: 2,7 kg
   Garanti: 2 Yıl

  Defya Ailesi, British Berkefeld marka ürünlerin Türkiye’deki tek yetkili ithalcisi ve dağıtıcısıdır.

  Dokümanlar
  Sıkça Sorulan Sorular
  Videolar
  •          
  •              
  •              
  •              
  •              
Filtre Sayısı
2
Kullanım Tipi
Portatif
Tank
8,5LT
Pompa
N/A
Musluk
Var
NSF Sertifikası
Var
Tip
Su Arıtıcı
Garanti Süresi
2 Ay
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR