British Berkefeld - 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361137
British Berkefeld - 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361137
British Berkefeld 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
British Berkefeld 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı

British Berkefeld - 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 2 Filtre - W9361137 (W9361137)

Fiyat : $531.51(KDV Dahil)

British Berkefeld 12 lt su arıtma cihazı portatiftir. Elektrik veya tesisat gerektirmez. Yerçekimi bazlı filtre sistemi kolay kullanılır. İki adet paslanmaz çelik hazneden oluşur. British Berkefeld 12 lt su arıtıcıda üst hazneye konulan su yer çekimi ile seramik filtre mumlardan filtrelenerek geçer, alt hazneye iner. Temiz içme suyu sağlar. British Berkefeld 12 lt portatif su arıtma cihazı, parazit ve partikülleri %99.99 temizler. Kurşunu %99.5 arındırır. Aktif karbonla kloru filtreler. Seramik filtre emprenye edilmiş gümüş bulundurur. Bakteri oluşumunu önler. NSF onaylı su arıtma cihazı filtreleri sınıfında tek olma özelliği taşır.

 

Havale ile siparişlerde, ödeme anı stokları esastır. Stok bittiğinde, satıcının sipariş iptali hakkı saklıdır.

Videolar

 •              
 •     
Ürün Açıklaması
 •  

  British Berkefeld 12 Lt. 2 Filtreli Su Arıtma Cihazı, temiz içme suyu ihtiyacını her an kolaylıkla karşılayabilmeniz için tasarlandı. Yüksek kaliteli seramik filtre sistemi suyu klordan, bakterilerden, virüslerden ve günümüzün en önemli kirleticileri olan sonsuz kimyasallardan (PFAS) arındırır. Aktif karbon içeren filtre sistemi aynı zamanda emprenye edilmiş gümüş de bulundurur. Bu sayede mikrobiyolojik büyümeye karşı savaşır, patojen ve partiküllerin elimine edilmesine yardımcı olur.

  12 Lt. Taşınabilir Su Arıtma Cihazı sayesinde siz de daha kaliteli içme suyu elde edebilirsiniz. Üstelik bunun için tek yapmanız gereken üst hazneye suyu eklemek ve yer çekimi ile temizlenmesini beklemek. İşte bu kadar… Suyunuz montaja, elektrik gücüne ihtiyaç duymadan temizlenerek alt haznedeki yerini aldı bile… Onu evinizde, iş yerinizde, açık hava etkinliklerinde, sivil toplum kuruluşlarının koordinasyon merkezlerinde kullanabilirsiniz. Temiz su için basit ve etkili bir çözüm sunan 12 litre su arıtıcı, özellikle toplu konut geliştirme alanlarında, afet bölgelerinde, insani yardım merkezlerinde tercih edilir. Bunun yanında evde damacana kullanmak istemeyenler de şebeke suyunu arındırmak için 12 litrelik geniş hacimli su arıtıcıdan faydalanabilir. Bu sayede uzun süre durgun halde bekleyen, bilmediğiniz şartlarda muhafaza edilen damacana suları kullanız gerekmez. Akan suyu filtreleyerek kullanmayı tercih edebilir, 12 litrelik arıtıcılar sayesinde sürdürülebilir ve pratik bir içme suyu kaynağına ulaşabilirsiniz. Onunla şebeke suyunu, kuyu suyu, göl ve akarsu sularını kolaylıkla filtreleyebilirsiniz. Elektriğe ihtiyaç duymadığı için kampa götürebilir, montaj gerektirmediği için kışın evinizde, yazın yazlığınızda kullanabilirsiniz.

   

  British Berkefeld 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı Özellikleri

  British Berkefeld, su arıtma filtrelerini kullanarak suyun içinde bulunan kirleticileri arındırır. Seramik filtrelerin farkı hem doğal içerikleri hem de 1 mikrondan küçük gözenekleridir. Küçük gözenekli filtre, en güçlü temizleme etkisini vadeder. Dünyaca ünlü bu sistem, 19. yüzyılda İngiltere'de geliştirilmiştir. Bugün British Berkefeld imzasıyla bizlere sunulan özel filtreleme aksamı, aynı sistemin güçlendirilmiş versiyonlarıdır. Filtreler, İngiltere'de 185 yılı aşkın süredir kaliteden ödün vermeden aralıksız üretilmektedirler. Thames Nehri'ndeki suyun günlük yaşamda kullanılabilmesi için geliştirilen bu ürünler, neredeyse 2 asırdır su kaynaklı hastalıkların yayılmasına engel olma misyonunu sergiler.

  Seramik filtrelerin gücünü taşıyan 12 litre su arıtma cihazı, Fairey Industrial Ceramics Limited (FICL) tarafından İngiltere'de üretilmiş seramik su arıtma filtrelerini bulundurur. North Staffordshire'da bulunan fabrikada imal edilen orijinal seramik filtreler, BS EN ISO 9001 kalite standartlarına uygundur. Buna ek olarak NSF ve WRAS sertifikalarına sahiptir ve güvenli içme suyunun karşılığıdır.

   

  British Berkefeld 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı Faydaları

  British Berkefeld 12 lt su arıtıcı, suda mevcut olan parazit ve küçük partikülleri %99.99 oranında temizler. Ağır metaller arasında yer alan kurşunu %99.5 düzeyinde arındırır. Aktif karbon etkeni ile kloru filtreler. Seramik filtre emprenye edilmiş gümüş bulundurur. Böylelikle bakteri oluşumunu önler ve su kaynaklı hastalıklardan korunmaya yardım eder. Diğer taraftan PFAS adı verilen sonsuz kimyasal maddelerini %95 oranında, başarıyla temizlediği NSF std 53 protokolüne uygun testler aracılığıyla ispatlanmıştır. Eğer florür filtrelemek isterseniz, bu konuda uzman florür filtrelerinden ayrı olarak sipariş edebilirsiniz.

  British Berkefeld 12 litre su arıtıcı filtreleri, NSF/ANSI 42, NSF/ANSI 53 onaylarına layık görülüyor. Titiz testlerden başarıyla geçerek üst düzey performanslarını kanıtladığı tescilleniyor. NSF sertifikaları, su arıtıcı filtrelerinin estetik kirleticileri azaltma, sağlık etkenleri üzerinde etki gösterme ve düşük kurşun içeriği ile güvenilir olma niteliklerini belgelendiriyor. NSF 42 sertifikası, özellikle klor, tat ve koku gibi estetik kirleticiler (klor, kloramin, partikül, demir, manganez, çinko ve toplam çözünmüş katılar (TDS)) üzerindeki etkiyi teyit ederken, NSF/ANSI 53 sertifikası kurşun, cryptosporidium, VOC'ler ve krom gibi yaygın kirleticileri azaltma başarısını gösteriyor. NSF/ANSI /CAN 372 onayı ise cihazın düşük kurşun içeriğiyle güvenli kullanım vadettiğini ispat ediyor. Detaylı bilgileri hemen laboratuvar sonuçlarıyla inceleyebilirsiniz. NSF/ANSI 42, NSF/ANSI 53 sertifikası, NSF/ANSI /CAN 372 onayı için tıklayabilirsiniz.(Testler 8.5 litre Ultra Sterasyl Seramik Filtreli su arıtıcı üzerinde yapılmıştır. Tüm arıtıcılarda aynı filtrasyon özellikleri ve arıtma sistemi kullanıldığı için test sonuçlarının geçerliliğinden emin olabilirsiniz.)

  Siz de British Berkefeld 12 litre taşınabilir su arıtma cihazını şimdi sipariş verebilirsiniz.

   

 •  

  • Teknik Özellikler

   Ürün Adı: British Berkefeld 12 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı
   Stok Kodu: W9361137
   Barkod: 8223550075614 
   Gövde Materyal: Paslanmaz Çelik
   Koli Ölçüleri: 41 cm (E) x 26 cm (Y) x 25 cm (D)
   Yükseklik: 56 cm
   Ağırlık: 3,3 kg
   Garanti: 2 Yıl

  Defya Ailesi, British Berkefeld marka ürünlerin Türkiye’deki tek yetkili ithalcisi ve dağıtıcısıdır.

  Dokümanlar
  Sıkça Sorulan Sorular
  Videolar
  •          
  •              
  •              
  •              
  •              
Filtre Sayısı
2
Kullanım Tipi
Portatif
Tank
12 LT
Pompa
N/A
Musluk
Var
NSF Sertifikası
Var
Tip
Su Arıtıcı
Garanti Süresi
2 Ay
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR