Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak
Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak
Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak
Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak
Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak
Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak

Natures Design - Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak - 71121 (71121)

Fiyat : $164.22(KDV Dahil)

Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak, suyun doğal gücünü açığa çıkarır. Suyu yapılandırır, canlandırır. Suyun canlanarak vücuda daha faydalı forma ulaştığı iddia edilir. Yaşam gücü enerjisi (Bovis değeri) artar. Canlandırılan su dondurulduğunda Masuro Emoto’nun yüksek enerji seviyesine karşılık gelen kristal şekli mikroskopta görüntülenir. Bardaklar enerjiyi korur. Karaftaki 6 bölümlü yapı Fibonacci dizilimine referans verir. Altın Oran ile şekillendirilmiştir. Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt 2 Mythos Bardak, tabanında 24 ayar altın yaşam çiçeği bulundurur. Alladin karaf bardak seti, Avrupa’da el işçiliğiyle üretilir.

 

Havale ile siparişlerde, ödeme anı stokları esastır. Stok bittiğinde, satıcının sipariş iptali hakkı saklıdır.
 •              
 •     
Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak

Alladin su canlandırıcı karaf serisinin en popüler ürünlerinden biri olan set, Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak parçalarından oluşuyor. Fibonacci dizilimine uygun olan altı basamaklı tasarıma sahip karaf, doğanın kusursuz geometrisine, altın orana uygun olarak şekillendiriliyor. Tabanında 24 ayar altından yapılan yaşam çiçeği sembolüne yer verilen ürün, şık görünümü ve su canlandırıcı etkisi ile canlı su tüketmek isteyenlerin seçimi. Ayrıca sette yer alan iki adet Mythos bardak da tabanında altın yaşam çiçeği sembolü taşıyor.

İsviçre’da tasarlanan 1.3 litre hacmindeki karaf ve 250 ml kapasiteli Mythos bardaklar, şıklığı ile sunumların yıldızı oluyor. Özel günlerde ikramlarda kullanabileceğiniz tasarımlar, mükemmel bir ev hediyesi olmaya da aday. Üstelik Alladin yaşam çiçekli karaf, geleneksel cam üfleme teknikleri kullanılan el yapımı bir eser. Diğer bir deyişle, yüksek kaliteli kurşunsuz camdan üretilen bu set, evinizin en özel köşesinde yer almayı hak ediyor. Evinizde, ofisinizde, bekleme salonlarında veya davetlerinizde Alladin su canlandırıcı karaf ve bardak seti ile siz de göz kamaştırabilirsiniz.

 
Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak ile Su Yapılandırın!

Benveniste ve Emoto gibi araştırmacılar, suyun doğanın canlı bir parçası olduğunu ve suyun doğal enerjisinin insan bedeni için faydalı olduğunu kanıtlamıştır. Ancak modern yaşam alışkanlıkları ve kentleşme gibi nedenlerle insanlar su kaynaklarından uzaklaşmış durumda. Öyle ki suyun titreşimi ve enerjisi, insanlara kentlerde su ulaştıran modern sistemler ve dağıtım şebekeleri tarafından olumsuz etkileniyor. Yüksek basınç altında akan ve uzun süre tanklarda depolanan sular, temizlik amacıyla içine karıştırılan kimyasallar ve distilasyon işlemi nedeniyle doğal canlılığını kaybetmekte. Bu durumda, suyun yaşam enerjisi azalıyor ve içeriğindeki önemli titreşimler tahrip oluyor.

Alladin su canlandırıcı karaf 1.3 litre ve 2 Mythos bardak seti, suyun titreşimini yeniden kazanmak için tasarlanıyor. Set, Altın Oran'a uygun tasarlanan şekli, yaşam çiçeği sembolü ve cam materyali ile suyun kaynağındaki enerjisini geri almasını sağlıyor. Enerjisi tazelenen su, kaynağındakine en yakın frekansa ulaşarak canlı suyun faydalarını evlerinize getiriyor.

Peki bu enerjisi ölçmek mümkün mü? Bovis değeri ile evet! Andre Bovis tarafından geliştirilen bir ölçüm birimine göre, insan sağlığı için tüketilen gıdaların ve içeceklerin 6500 bovis değerinin üzerinde olması gerekmekte. Yapılan çalışmalar, Alladin karaf içinde dinlendirilen suyun, canlanarak 1 dakikadan itibaren 18.500'e kadar yükselebilen bir bovis değerine sahip olduğunu gösteriyor.

 
Alladin Su Canlandırıcı Karaf 1.3Lt + 2 Mythos Bardak Faydaları Nelerdir?

Diğer taraftan canlandırılmış suyun birçok faydası bulunuyor. Öncelikle, canlı suyun vücudun kendini onarma sistemini harekete geçirdiği biliniyor. Yapılandırma sonrası oluşan su, yenilenme enerjisini bedene yayarak bedenin kendini iyileştirme gücünü destekliyor. Ayrıca düşük enerjili su tüketimi bedenin yaşam enerjisinin azalmasına yol açıyor. Çünkü vücut alınan besini/suyu kendi enerji düzeyine çıkarabilmek için yaşam enerjisini feda ediyor. Bu nedenle canlı su tüketmek enerjinin korunmasının da basit ve etkili bir yolu.

Buna ek olarak doğal kaynaklarda negatif iyonlarla zenginleşen su, şebekeye hapsedildiğinde ve depolandığında iyon yükünde kayıp meydana geliyor. Oysa canlandırılmış suyun negatif iyon yükünde de artış söz konusu. Vücut için önemli görevler üstlenen negatif iyonlar, bedenin, zihnin ve ruhun faydalanabileceği önemli birer kaynak. Yapılan testlerde, musluk suyunda tespit edilen 3.324 negatif iyon yükü, karaf içinde sadece 3 dakika bekletildiğinde 12.863'e kadar yükseliyor.

Karaf içinde bekletilen su, altıgen kristallerin net bir şekilde görülebildiği ve mikroskop altında su kalitesinin belirgin bir şekilde tespit edilebildiği noktaya da ulaşıyor. Bu sayede, Alladin karafı kullanarak şık ikramlar hazırlayabilir ve suyun doğal enerjisinden daha fazla faydalanabilirsiniz. Defya Ailesi'nde bulunan Alladin su canlandırıcı 1.3 litre karaf ve ikili su canlandırıcı bardak setini güvenle sipariş verebilirsiniz.

 • ÖNCE
 • SONRA
 • Teknik Özellikler

  Ürün Adı: ALLADİN SETİ
  Stok Kodu: 71121
  Barkod: 4260191982059
  Menşei: Polonya
  Kapasite: 1.3 litre / 44 oz
  Materyel: 70° C / 158° F’a kadar dayanıklı kurşunsuz cam
  Karaf Çapı: 51cm
  Karaf Yüksekliği: 28cm
  Ağırlık: Karaf/825gr Tek Bardak/255gr
  Koli Ölçüsü: 17,5 cm (E) x 30 cm (Y) x 17,5 cm (D)
  Koli Ağırlığı: 1,6 kg

Defya Ailesi, Naturas Design marka ürünlerin Türkiye’deki tek yetkili ithalcisi ve dağıtıcısıdır.

Videolar
 •          
Dokümanlar
Tip
Su Canlandırıcı
Garanti Süresi
N/A
Alladin Yedek Parça
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR