Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70
Wilfa- Probaker 7 lt Stand Mikser KM1B-70

Wilfa - Probaker 7 LT Stand Mikser - KM1B-70 (KM1B-70)

Marka : Wilfa
Fiyat : $2,251.20(KDV Dahil)

Hamur işi tariflerinizin profesyonel yardımcısı olacak Wilfa Probaker 7 lt Stand Mikser, maksimum performans ile hem profesyonellerin hem de ev kullanıcılarının gözdesi. 5 yıl süren Ar-Ge çalışmalarının ürünü olan Probaker, 5 kilograma kadar hamur kapasitesi sunan 7 litrelik kasesi ile zorluklara meydan okuyor. Norveç Ulusal Aşçılık Ekibi ile beraber geliştirilen cihaz, çift etkili yoğurma sistemi, 20 farklı hız ayarı ve benzersiz yoğurma kancasıyla hizmetinizde. Ayrıca FlexiVISP adı verilen esnek kenarlı çırpıcı ile sıyırmayı kolaylaştırır, yenilikçi çift tel çırpıcı mekanizması ile kremaları ideal forma kavuşturur. Çalışırken sabit kalması için yavaşça başlayan DC motor ve diğer aksamlar alt kısma yerleştirilerek ağırlık merkezi dengelenmiştir.

 


Wilfa Probaker Özellikleri 


Profesyonel fırın ustalarının, aşçıların manuel yoğurma hareketlerini taklit eden özgün yoğurma sistemi Wilfa Probaker’ın başarı sırrı! 5 kilogram hamur kapasitesi ve 7 litre hacmiyle dönen dev kase ile aynı anda kancası da dönme hareketi gerçekleştiriyor. Çift etkili yoğurma sistemi adı verilen bu yenilikçi teknoloji en iyi yoğurma sonucunu kullanıcılarına vadediyor. Üstelik dönen kasenin büyüklüğü ve çırpıcı ile kase kenarı arasındaki boşluğun genişliği sayesinde cihazı durdurmadan malzemeleri eklemek de çok kolay!

Wilfa Probaker’ı ister küçük ister büyük hacimli hamurlar için kullanabilirsiniz. Az veya çok hamur miktarlarında rahatlıkla çalışabilirsiniz. 20 hız ayarı bulunan Wilfa Probaker Stand Mikser, kullanıcılarına sağladığı tam kontrol ile rakiplerini geride bırakıyor. Tarifiniz için gerekli olan hıza tam olarak ulaşmanızı sağlayan 20 farklı ayar sayesinde, arzu ettiğiniz karıştırma performansı mutfağınızda. 

 

Spiral Hamur Kancası ile hamurdaki gluteni geliştirerek hamurun kıvam almasını sağlar. Kase ile kanca arasında yer alan 2 milimetrelik minimum mesafe, hamurun kancaya tırmanmasını engeller. Böylece tüm malzemeler kasede homojen bir şekilde karışabilir ve kasede geriye temizlenecek hiçbir hamur parçası kalmaz.

 
  •  

    Esnek Kenarlı FlexiVISP Çırpıcı karıştırma kabına tam olarak uyacak boyutta tasarlanmıştır. Her döngüde çelik kaseyi sıyırıp, çırpıcı altında ya da yanlarda hamur bırakmadan özel tasarımı sayesinde hem kek karışımlarınıza yeterli hava girmesi sağlanır hem de silikon spatula ile sonrasında emizleme gerekmez. Çıkarılabilir silikon kenarlar kolaylıkla yıkanır. 

 

Çift Tel Çırpıcı ile 2 adet yumurta gibi az miktarda malzemeyi dahi kolaylıkla çırpabilir, karışımları hızlı ve etkili bir şekilde homojenleştirir. Kase ile çırpıcı arasındaki mesafenin çok az olması sayesinde karıştırılacak malzemelerin miktarı sizin için sorun olmaz. 

 

Sabit Çalışma özelliği cihazda yer alan ağır bileşenlerin armağanıdır. Kullanım sırasında maksimum konfor vadeden hareketsizlik özelliği, cihazın güvenle kullanımına yardımcı olur. Ağır hamurları yoğururken dahi yerinden hareket etmeyen cihaz, diğer hamur yoğurma makinelerinin aksine ağırlık merkezini altta bulundurur. Bu sayede Probaker, çalışırken sabit kalabilir ve hareket etmez.    

 


Wilfa Probaker Stand Mikser’in Özel Tasarımı

Mutfak severlerin ve profesyonellerin beklentilerini tam olarak karşılaması için Norveç’te Iskandinav çizgisi ile tasarlanan Probaker, yaratıcı tasarım ve işlevsel mühendisliğin eseri. Wilfa ve Norveçli Eker Design imzası taşıyan ürün, çift etkili yoğurma, hassas hız kontrolü, aşırı yük koruma sistemi ve düşük yer çekimi ve düşük titreşime sahip, dayanıklı bir mutfak yardımcısıdır. 3D modelleme ile yıllarca prototipleri üzerinde çalışılan bu eşsiz tasarım, Federation of Norwegian Bakers and Confectioners’ın ihtiyaçları göz önüne alınarak detaylandırıldı. Bu sayede fırıncılar, pastacılar, şefler ve mutfak severler için eşsiz fonksiyonellik özelliklerine kavuştu. 

 

Wilfa Probaker Stand Mikser’in Farkı 

Yüksek performans, uzun ömür ve şık görünüm Wilfa Stand Mikser’in en önemli farkı. Hamur işlerinde mükemmel kıvam sunan çift etkili yoğurma sistemi cihazın vazgeçilmeziniz olması için bir diğer neden. En yüksek performanslı endüstriyel mutfak aletlerinden ilhamla hazırlanan model, kaseyi ve kancayı aynı anda döndürmesi ile sıradan stand mikserlerden ayrışıyor.   

Bunun yanında otomatik aşırı yük koruma özelliği ve 700 W güçlü motoru Probaker standlı mikseri sektörünün öncüsü haline getiriyor. Öyle ki Wilfa Probaker, dünyada tüketiciye hitap eden ürünler arasında PMDC motor teknolojisine sahip birkaç motordan birine sahip. Bu sayede cihaz, yavaş yavaş çalışmaya başlayıp, çalıştırıldığı zaman ani bir sıçrama ile haznedeki ürünlerin etrafa sıçramasını engelliyor. Benzer şekilde çok ağır bir yük durumunda, kasedeki malzemeyi yüksek hızla karıştırmak yerine, yavaş yavaş döneceği için motoru da koruyor.

 
  • Daha verimli güç ve geniş hız aralığına olanak tanıyan motor, gelişmiş teknolojisi ile daha çok endüstriyel mutfaklarda kullanılıyor. Motora eşlik eden iki sensörlü gelişmiş koruma sistemi motorun tork aktarımını anbean kontrol ederek aşırı yükten koruyor ve aşırı yükleme durumunda otomotik kapatıyor. Aşırı yükleme ve aşırı ısınma korkusu olmadan hamur yoğurmak için emniyetli seçiminiz Wilfa Probaker…

Probaker Dual Action ikili yoğurma sistemi ile motor ve dişli yerleşiminde fark yaratıyor. Kanca ve kase aynı anda dönerek, çift etkili yoğurma sistemi sayesinde hamuru profesyonel hamur yoğurma makineleri gibi yoğuruyor. Düşük ağırlık merkezi sağlayan özel tasarımı, standlı mikser için en zorlu yoğurma işlemlerinde bile sabit ve sağlam kalmasına yardımcı oluyor. 

 
  • 20 farklı hız ayarı hamur üzerinde tam kontrolün sırrı oluyor. Hamur yoğurma makinesi ile unu yavaşça karıştırabilir, unlar mutfağınızda bir toz bulutu oluşturmadan nazikçe homojen bir karışım elde edebilirsiniz. En yoğun ve ağır hamurlarda bile yüksek hız sağlayan hız ayarları sayesinde mutfakta uzman artık sizsiniz…

 

7 litre hacmindeki geniş kaseye 5 kilograma kadar hamur alabilir, rahatlıkla yoğurabilirsiniz. Geniş kase boyutu ve özgün kanca yerleşimi sayesinde yoğurma sırasında malzemeleri kolaylıkla ekleyebilir, başlığı kaldırmaya gerek kalmadan malzemeleri hızla bir araya getirebilirsiniz. 

Stand Mikserin Uzmanı ile Tanışın  

Wilfa Probaker, geniş aksesuar yelpazesi ile evlerinizde eksiksiz bir hamur karıştırma makinesi olduğunu ispat eder. Üründe bulunan aksesuarlar: 
- Çift Tel Çırpıcı
ile hamur karıştırırken gerekli havayı karışıma katabilirisiniz. Hafif hamurları havalandırmak ve maksimum hacim sağlamak için kullanabileceğiniz bu çırpıcı başlığı sayesinde mükemmel karışımlar oluşturabilirsiniz. 
- Esnek Kenarlı Çırpıcı sayesinde hafif malzemeleri karıştırabilir, karışıma hava girmesini sağlayabilirsiniz. Silikon kazıyıcı tasarım sayesinde spatula gereksinimi olmadan haznede kalan hamurları işlem sırasında sıyırabilirsiniz. 
-Spiral Hamur Kancası ile Norveçli pişirme ekibi ve test uzmanlarınca sınıfının maksimum yoğurma performansını sağlar. Kanca ile kase arasındaki mesafenin azalmasına yardımcı olur ve karışımı hızlıca birleştirerek kazıma gereksinimini ortadan kaldırır. Hamurun tırmanmasını engelleyen kanca model sayesinde glutenin yoğunlaşması sağlanır. Ağır malzemeler bile etkili bir şekilde yoğrulabilir. 
-Dökme Koruması adı verilen kase kapağı karıştırma sırasında malzemelerin kase dışına saçılmasına engel olur. Mutfağın temiz kalmasının sırrı olan kapak, üründe yer alan başlarken yavaş karıştırma fonksiyonu ile desteklenir. Bu sayede henüz malzemeler tam karışmadan uçuşmasının da önüne geçilir.  .   


İskandinav Kalitesi Mutfağınızda  

Standlı mikserler için adeta bir devrim yaratan Wilfa Probaker’ın baş tasarımcısı Sivert Rød Hatletveit, İskandinav tarzını, tasarım ve kalitesini mükemmel bir şekilde yansıtan cihazın mimarı. Sessiz, işlevsel, minimalist tasarımda, dayanıklı Wilfa Probaker stand mikseri, Hatletveit’in endüstriyel makinelerdeki uzmanlığının evlerimize yansıması. Üstelik üstün tasarımda daha önce robot teknolojisine imza atmış, dünyaca ünlü Eker Design’ın da imzası var. 


Yılın Mutfak Ürünü Ödüllü  

Wilfa Probaker, Norveç’in en güvenilir gazetelerinden biri olan Dagbladet tarafından 2021 yılında yapılan testlerden başarıyla geçerek, “yılın en iyisi” ilan edildi. Cihaz ayrıca Kasım 2021’de Norveç’te Yılın Mutfak Ürünü ünvanına layık görüldü.  


Wilfa Probaker Stand Mikser’e Dahil Olan Parçalar: 


7 litre paslanmaz çelik kase
Spiral hamur kancası
Esnek Kenarlı çırpıcı
Çift tel çırpıcı
Hamur kazıyıcı
Dökme koruması
Kullanma kılavuzu kitapçığı
 

Wilfa mikserler ile hazırlayabileceğiniz tariflerimiz için tarif sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. tarif.defya.com.tr/

Teknik Özellikler

Ürün Adı: Wilfa Probaker 7 lt Stand Mikser - KM1B-70
Stok Kodu: KM1B-70
Barkod: 7044876020307
Menşei: Çin
Hız Ayarı: 20
Kase Kapasitesi: 7 litre
Hamur Kapasitesi: 5 kilogram
Üretim Malzemesi: Çelik
Çıkarılabilir Kablo: Evet
Min. RPM: 1130
Max RPM: 5700
Sinyal lamba: Evet
Yıkanabilir: Kase ve kancalar evet ama motor nemli bez ile
Ünite Boyutları: 25 x 36 x 42,5 cm (G/Y/D)
Ağırlığı: 13,7 kg
Enerji Tüketimi: 700 Watt
Voltaj Aralığı: AC 220-240 V
Frekans Aralığı: 50/60 Hz

Defya Ailesi, Wilfa marka ürünlerin Türkiye’deki tek yetkili ithalatçısı ve dağıtıcısıdır.


Dokümanlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR