fbpx

Bahar Detoksu

Etkinlikler

Bahar Detoksu

14 Nisan 2019 By

Bahar geliyor. Bedeninizi bahara hazırlamak isteyenleriniz için harika bir etkinlik hazırladık.

Çevremizden, fark ettiğimizden çok daha fazla toksin alıyoruz. Günümüzde kullanılan tarım ilaçları ve hormonlar ile hayvan gıdalarına eklenen antibiyotikler toksin yükümüzü arttırıyor. Hele biz şehirde yaşayanlar için soluduğumuz havanın kirliliği, sürekli olarak maruz kaldığımız radyasyon, ev temizlik ürünleri, kullandığımız kozmetik ve cilt bakım ürünleri, hatta ve hatta tamamen doğal malzemelerle üretilmediyse eğer, çoğu zaman kimyasal içeren kıyafetlerimiz, halılarımız ve mobilyalarımız düşünüldüğünde, ne kadar dikkat edersek edelim toksinlerden tamamen kaçınmanın elde olmadığı daha iyi anlaşılıyor.

Zamanla biriken toksinler bedenimizde birçok soruna neden olduğundan, vücudun doğal detoksifikasyon sürecini desteklemek, belki de kendimize duyduğumuz sevgiyi göstermenin en güzel yolu. Peki detoks adı altında ya bedenimize daha çok zarar veriyorsak?

Sizi, Yoga Journal Türkiye işbirliğiyle hazırladığımız etkinlikle, Showroom’umuzda @labvitalite ve @petiçim ile bedenimize zarar vermeden, doğal yollarla toksinlerden arındırmaya ve sonuç veren (Naturopatik/ Doğru) bir detoks nasıl yapılır öğrenmeye davet ediyoruz. Etkinlikte ayrıca dünyadaki en güçlü detoks içeceklerinden biri olan buğday çimi suyunun  uygulamalı olarak hazırlanışı, bedeni nasıl temizlediği ve kullanımı da anlatılacak.

Harika tarifleri ve pratik önerileriyle @labvitalite ailesinden Milay Nil Sönmez ile İstanbul’da şehir içinde sera kurarak, taze sıkılmış çim suyunu hergün özenle hazırlayıp evlere servis eden @petiçim ailesinden Petek Erim ve Erdal Ertuğvat bizlerle olacak.

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için: info@yogajournal.com.tr

Leave us a comment